PRESVEDČTE SA O VÝHODÁCH VERNOSTNÉHO PROGRAMU SLOVAKCARD?

Vernostný program spoločnosti SLOVAKCARD s.r.o. je  odmena pre našich zákazníkov za to, že využívajú výhody karty. Vážime si, že ste našimi zákazníkmi, a preto je tento program určený pre Vás ako prejav vďaky. Budeme sa snažiť ho neustále dopĺňať o nové súťaže, aby každý z Vás mal úžitok z vernostného programu.

 

Kto sa môže zapojiť?

Zapojiť sa do neho môžu všetci naši zákazníci, ktorí sa zaregistrovali v systéme Slovakcard či už cez web stránku www.slovakcard.sk, alebo mobilnú aplikáciu SLOVAKCARD. Zároveň musia byť aj držiteľmi karty Slovakcard a mať ju aktivovanú.

 

Ako získať body?

Každý náš partner, ktorý Vám poskytuje nejakú výhodu alebo ubytovanie, je označený nálepkou Slovakcard s jedinečným QR kódom. Pomocou Vášho mobilného telefónu alebo tabletu si tento QR kód v aplikácii SLOVAKCARD jednoducho naskenujete a tým získate jeden bod na Váš osobný účet. Od jedného partnera sa bod na Váš účet pripíše jedenkrát za 30 dní.

 

Ako sa zapojiť do súťaží?

Zoznam všetkých súťaží nájdete nižšie. Pri každej súťaži je jej krátky opis, bodové ohodnotenie a termín trvania súťaže. Taktiež tam nájdete aj ikonky, ktoré označujú, či zapojením do súťaže získate okamžitú výhru, alebo sa zapojíte do žrebovania o danú výhru. Na zapojenie sa do súťaže ale musíte mať získaný potrebný počet bodov. Potom už len kliknete na tlačidlo zapojiť sa a súťažíte. Následne sa vám daný počet bodov automaticky odpočíta z Vášho osobného účtu.  


    Zapojenie sa do žrebovania               Okamžitá výhra!
Zoznam súťaží:
Prevádzkovateľ webovej stránky je spoločnosť SLOVAKCARD s. r. o., Nemocničná 20, 990 01 Veľký Krtíš, IČO: 50669800, DIČ: 2120416287, IČ DPH: SK 2120416287 ako správca osobných údajov, spracuváva na tejto webovej stránke cookies potrebné pre fungovanie web stránok a pre analytické účely. Viac informácií Súhlasím