SAFARI Detská Herňa

TOP
Rákoš 18/A, Zvolen, 960 01 - Zobraziť na mape

Jedinečná herňa s kaviarňou s plochou 700 m₂ ponúka zábavu a plnohodnotné strávenie voľného času pre rodiny s deťmi ( od 0 do 13 rokov). Na množstve pútavých atrakcií ( napr. 11 m dlhých šmýkačkách, dlhom tobogáne, 5m vysokej pavúčej stene, 50 m₂ trampolín …) sa vyšantia malí , ale aj veľkí. Pre menšie deti do 1 roka je pripravený detský kútik v kaviarni , ktorá je súčasťou herne. Rodičia si tak môžu svoje deti sledovať a vychutnávať si chutnú kávu, čerstvé ovocné šťavy či mliečne shake-y. Samozrejmosťou je prebaľovací pultík. Novinkou je samostatný párty kútik.

Výhody so Slovakcard

5 % - z celkového účtu

Google street view

Kontakt

Adresa

Adresa :
Rákoš 18/A,Zvolen,960 01
GPS :
48.586256,19.123976
Telefón :
NAVIGOVAŤ

Otváracie hodiny

Pondelok :
14:00 - 20:00
Utorok :
10:00 - 20:00
Streda :
10:00 - 20:00
Štvrtok :
10:00 - 20:00
Piatok :
10:00 - 20:00
Sobota :
10:00 - 20:00
Nedeľa :
10:00 - 20:00

Hodnotenie a recenzie

Zatiaľ neboli pridané žiadne recenzie.

Aktivity v okolí

Mestský hrad v Banskej Bystrici

Mestský hrad v Banskej Bystrici je dominantou a symbolom historického jadra Banskej Bystrice. Je typický známou siluetou dvojice cibuľovitých veží. Nachádza sa v priamo v centre mesta v hornej časti námestia. Areál hradu zahŕňa kostol Panny Márie, radnicu, budovu fary, Matejov dom, tzv. slovenský kostol a kamenné opevnenie s baštami a vstupnou bránou. Mestský hrad vznikal postupne. Ako prvý začali v 13. storočí stavať farský kostol Panny Márie.

Stredoslovenské múzeum Banská Bystrica

Stredoslovenské múzeum v Banskej Bystrici má 3 stále expozície: Thurzov dom na Námestí SNP, kde sú umiestnené spoločenskovedné zbierky od praveku po 20. storočie, Tihányiovský kaštieľ a Matejov dom. Thurzov dom patrí k najstarším zachovaným svetským stavbám v Banskej Bystrici. Prvé zmienky pochádzajú z roku 1495, kedy banský ťažiar Ján Thurzo kúpil od richtára Jána Langa z Rožňavy dva domy situované na banskobystrickom námestí. Dnešnú podobu dom získal pri prestavbe v 2. polovici 16. storočia.

Drevený artikulárny kostol Hronsek

Drevená sakrálna architektúra je skvostom slovenskej ľudovej tvorby a je súčasťou kultúrneho dedičstva. Objekty sú postavené výlučne z dreva a pri ich stavbe nemohol byť použitý ani jeden klinec. Podľa historických záznamov bolo na Slovensku viac ako 300 drevených kostolov. V súčasnosti sa zachovalo do 50 týchto sakrálnych stavieb pochádzajúcich zo 16. – 18. storočia. Evanjelických artikulárnych kostolov existuje už len 5. Jedným z nich je práve drevený evanjelický artikulárny kostol v Hronseku.

AQUALAND BANSKÁ BYSTRICA

Plážové kúpalisko Aqualand sa nachádza v oddychovej časti centra mesta Banská Bystrica. Jeho súčasťou je jazero, 8 bazénov (z toho 5 je termálnych), 2 tobogany, vodná šmýkačka, detský zábavný park, športové ihriská na plážový volejbal a futbal, 18 dráhový minigolf, bowlingová hala, bedmintonová hala, stoly na stolný tenis a vodné bicykle. Prírodné jazero obklopené zeleňou má rozlohu 2,5 ha a ponúka možnosť kúpania, člnkovania a využívania vodných bicyklov na druhej strane jazera.

Králický vodopád a Králická tiesňava Králiky

Farebný vodopád na farebnom potoku môžeme nájsť neďaleko obce Králiky, ktorá je východiskom pre túry do Kremnických vrchov. Králický vodopád je 7 m vysoký. Nachádza sa na začiatku Králickej tiesňavy pod ostrou zákrutou v obci Králiky. Prírodná pamiatka Králická tiesňava ochraňuje tiesňovitý úsek Farebného potoka od roku 1993. V lokalite vyhlásenej pre svoju výnimočnosť i za prírodnú pamiatku možno obdivovať mohutné skalné bralá miestami dosahujúce výšku až 20 m a malé neprístupné jaskyne.

Tajovská kopa Tajov

Tajovská kopa je chránený prírodný výtvor nachádzajúci sa pri obci Tajov v Kremnických vrchoch. Ide o zaujímavú 18 metrov vysokú svahovú travertínovú kopu s kaskádovitým vodopádom a kvapľovými útvarmi vytvorenými stekajúcou vápenatou vodou. K Tajovskej kope sa dostať za 15 minút z obce Tajov po žltej turistickej značke smerom na Suchý vrch. V blízkom okolí sa nachádza: Pamätný dom J. G. Tajovského v Tajove, Mútňanský vodopád, Králická tiesňava, Podlavické výmole, Králický vodopád a iné.

Barborská cesta

Názov Barborská cesta sa viaže k menu sv. Barbory – patrónky baníkov. Trasa spája mestá Banská Bystrica – Kremnica – Banská Štiavnica, takže ide o mestá ako aj o dedinky a lokality, ktoré boli v minulosti centrom baníctva celoeurópskeho významu. Vďaka tomu sa v tomto regióne zachovalo množstvo technických diel súvisiacich s baníctvom. Baníctvo ovplyvnilo aj kultúru a spôsob života a zanechalo nám tu obrovské bohatstvo technických, religióznych a kultúrnych pamiatok a zvykov.

Lyžiarske stredisko Skalka arena

Lyžiarske stredisko Skalka arena sa nachádza v pohorí Veľkej Fatry v Kremnických vrchoch. Ako jediný slovenský ľadovec sa hrdo pýši svojou nadmorskou výškou 1 252 m n.m. Stredisko ponúka viac ako 5 km zjazdových tratí. Všetky trate sú upravované kvalitnou technológiou. Okrem tradičného zjazdového lyžovania si môžu milovníci zimných športov vychutnať takmer 60 km bežeckých tratí. Bežecké trate majú certifikát Medzinárodnej lyžiarskej federácie FIS a Euroloppet.

Via ferrata Komín na Kremnickej skale

Via ferrata Komín na Skalke v Kremnických vrchoch patrí medzi najlepšie lezecká miesta na Slovensku. Ponúka zaistené lezecké trasy, kde sa istíte pomocou pevného oceľového lana, ktoré vás sprevádza celú cestu. Via ferraty na Skalke ponúkajú zaujímavé trasy a pôsobivé výhľady na okolitú krajinu. Na mieste sa nachádza šesť lezeckých ciest – od najľahšej obtiažnosti až po tú najnáročnejšiu. K ceste patrí aj krátka via ferrata na skale Jánošíkova diera, ktorá je určená pre rodičov s deťmi.

Plážové kúpalisko Žiar nad Hronom

Letné plážové kúpalisko v Žiari nad Hronom sa nachádza na okraji historického Parku Štefana Moyzesa. Návštevníci oceňujú najmä jeho príjemné prostredie a rodinný charakter kúpaliska. Môžete si tu vychutnať netradične riešený bazén mušľovitého tvaru, ktoré je rozdelený na plaveckú a rekreačnú časť. Do tohto bazéna ústi aj tobogan a strmá šmýkačka. Pre deti je určený detský bazén, ktorý je doplnený o vodný hríb a chrliče vody. Voda vo všetkých bazénoch je čistá a osviežujúca.

Dalšie výhody v okolí

Prevádzkovateľ webovej stránky je spoločnosť SLOVAKCARD s. r. o., Nemocničná 20, 990 01 Veľký Krtíš, IČO: 50669800, DIČ: 2120416287, IČ DPH: SK 2120416287 ako správca osobných údajov, spracuváva na tejto webovej stránke cookies potrebné pre fungovanie web stránok a pre analytické účely. Viac informácií Súhlasím