PREČO JE DOBRÉ BYŤ PARTNEROM SLOVAKCARD?

Vďaka nášmu partnerskému programu získate marketingový nástroj efektívnej reklamy pre vaše podnikanie a zviditeľnite sa nielen na Slovensku, ale aj v zahraničí. Zákazníci vás ľahko nájdu v prehľadom katalógu v našej aplikácii pre smartfóny (Android / iOS) alebo na webe www.slovakcard.sk zaradeného podľa oblasti vášho podnikania alebo miesta, kde pôsobíte. Navyše, firemný profil spolu s fotografiami a kontaktnými informáciami vrátane navigácie priamo k vám získate až v siedmych jazykoch, takže sa o vašej prevádzke či službe dozvedia aj zákazníci zo zahraničia.

Stiahnite si mobilnú aplikáciu slovakcard zdarma

Ďalšiu efektívnu reklamu a zviditeľnenie získate v newsletteroch (reklamných e-mailoch), ktoré pravidelne dostávajú tisícky majiteľov našej karty. Informácia o vašom podnikaní sa zároveň dostane prostredníctvom notifikácie v našej aplikácií priamo do smartfónov zákazníkov. Samozrejmosťou je taktiež promo na sociálnych sieťach Facebook, Instagram, Pinterest, Linkedin a Twitter.

HLAVNÉ VÝHODY PREČO SA STAŤ PARTNEROM
  • Firemný profil vrátane navigácie až v 7 jazykoch
  • Efektívna reklama v e-mailoch, v smartfónoch a na sociálnych sieťach
  • Oslovíte tisícky nových klientov na Slovensku a v zahraničí
  • Zvýšite lojalitu zákazníkov k vašej spoločnosti
  • Dáte najavo, že vzťah so zákazníkmi je pre vás prioritou


ZÍSKAJTE NOVÝCH A UDRŽTE SI STARÝCH ZÁKAZNÍKOV

Mať lojálnych zákazníkov vidia mnohé firmy ako najľahšiu cestu ako si zabezpečiť dobrý výsledok. S partnerským programom SLOVAKCARD nielen že získate nových zákazníkov, ale zvýšite chuť zákazníkov ostať lojálnym k vašej spoločnosti, keďže je ich nakupovanie odmeňované v podobe zľavy. Ako predajca navyše takto motivujete zákazníkov k ďalším nákupom.

S našim vernostným systémom zlepšíte reputáciu vášho biznisu a zároveň zvýšite šancu, aby vaši zákazníci svoju radosť z nakupovania a odmeňovania zdieľali s ostatnými, čo je vlastne takzvaný word-of-mouth marketing, ktorý sa už šíri sám, pričom má najväčšiu váhu.


OSLOVTE TISÍCKY NOVÝCH ZÁKAZNÍKOV

Vďaka našej karte je zákazník oprávnený uplatniť si zaujímavé výhody a zľavy u našich partnerov, ktorých neustále pribúda. V prípade, že ste spoločnosť, ktorá ponúka služby či tovar koncovým zákazníkom, máte skvelú príležitosť, ako sa zviditeľniť a upozorniť na svoju ponuku tisícky držiteľov kariet SLOVAKCARD.

Prevádzkovateľ webovej stránky je spoločnosť SLOVAKCARD s. r. o., Nemocničná 20, 990 01 Veľký Krtíš, IČO: 50669800, DIČ: 2120416287, IČ DPH: SK 2120416287 ako správca osobných údajov, spracuváva na tejto webovej stránke cookies potrebné pre fungovanie web stránok a pre analytické účely. Viac informácií Súhlasím