O karte Slovak Card

Slovakcard je celoslovenská karta výhod s čiarovým kódom a unikátnym číslom. Jej majiteľovi umožňuje čerpať výhody v rámci ponuky služieb jej partnerov hlavne z oblasti cestovného ruchu, gastronomických a ubytovacích zariadení, športovísk a pod.. Všetci partneri poskytujúci výhody sú zmluvnými partnermi spoločnosti SLOVAKCARD s.r.o., ktorá kartu Slovakcard vydáva. Vždy aktuálny zoznam výhod nájdete na www.slovakcard.sk, alebo v mobilnej aplikácii SLOVAKCARD.

Ako funguje Slovakcard?

Výhody karty Slovakcard môžete využívať úplne jednoducho. Stačí, že máte so sebou vašu kartu Slovakcard, alebo máte v mobilnom telefóne stiahnutú aplikáciu SLOVAKCARD a ste v nej zaregistrovaný ako majiteľ karty Slovakcard a preukážete sa ňou pri platení u nášho zmluvného partnera.

Všetky miesta, na ktorých získate výhodu sú označené na viditeľnom mieste nálepkou SLOVAKCARD s jedinečným QR kódom, čo môžete využiť v rámci vernostného programu našej spoločnosti. Platnosť karty Slovakcard je NEOBMEDZENÁ.


Aké su výhody vernostného programu?

Ak ste sa stali majiteľom karty Slovakcard, stačí, keď sa zaregistrujete na www.slovakcard.sk alebo cez mobilnú aplikáciu SLOVAKCARD. Každé miesto poskytujúce výhodu je označené nálepkou SLOVAKCARD s jedinečným QR kódom. Pri naskenovaní tohto kódu pomocou vášho mobilného zariadenia v mobilnej aplikácii SLOVAKCARD získate bod na vaše osobné konto.

Po dosiahnutí stanoveného počtu bodov si budete môcť vybrať vecné ceny, alebo sa zapojiť do žrebovania o ďalšie atraktívne ceny. Kompletné informácie o vernostnom programe nájdete na www.slovakcard.sk alebo v mobilnej aplikácii SLOVAKCARD.

Nákup karty Online

Objednať kartu teraz PORADÍME VÁM? 0944 010 233
Prevádzkovateľ webovej stránky je spoločnosť SLOVAKCARD s. r. o., Nemocničná 20, 990 01 Veľký Krtíš, IČO: 50669800, DIČ: 2120416287, IČ DPH: SK 2120416287 ako správca osobných údajov, spracuváva na tejto webovej stránke cookies potrebné pre fungovanie web stránok a pre analytické účely. Viac informácií Súhlasím